İADE VE DEĞİŞİM

 

Ürünü teslim alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade ve 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

İade veya değişim olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi, ulaştığı gibi paketlenmesi yıkanmamış , kullanılmamış olması ve ürünle gelen kartla birlikte gönderilmesi önemlidir.

İadenizi MNG Kargo () yetkiliye cari kodu ileterek (kod kullanılmadan gönderilen iade kargoları teslim alınmamaktadır), Merdivenköy Mh. Hamle Sk. No: 25 / 6 İstanbul/Kadıköy depomuza gönderebilirsiniz. İade kargoları gönderene aittir. Sorularınız için info@laggerandgear.com’a mail atabilirsiniz.

 

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

 

 

TEMASSIZ TESLİMAT ŞARTLARI

Temassız teslimat için ürün satın alımında nota yazı bırakılmalı ve kargo şirketiyle iletişime geçilmelidir laggerandgear bu konudaki haklarını gizli tutar.

 

 

TESLİMAT SIRASINDA İBRAZ EDİLMESİ GEREKEN BELGELER

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nufüs cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.